Białostocka Akademia Siatkówki - Witamy!

Współpraca

Firma Wiór Sp. j. powstała w 1991 roku i mieści się w Białymstoku przy ulicy Gen. Władysława Andersa 38. Jej właścicielami są Mieczysław Kostro i Mikołaj Romaniuk. Wiór Sp. j. to kilka tys. m2 własnej powierzchni magazynowej, studio mebli kuchennych oraz przestronny salon sprzedaży. W 2002 roku firma przystąpiła do elitarnego grona firm uczestniczących w programie PFLEIDERER PARTNER, co świadczy o długotrwałej i owocnej współpracy z grupą PFLEIDERER. Zajmuje się głównie dystrybucją artykułów do produkcji mebli. Głównym celem jest dostarczenie takich produktów abyście mogli Państwo wykreować wnętrze spełniające Wasze oczekiwania, wdrażając nowe trendy obowiązujące we wzornictwie europejskim i światowym oferując towary wysokiej jakości za przystępną cenę. Firma działa na rynku krajowym (północno-wschodnim i centralnym) oraz zagranicznym, głównie wschodnim. Odbiorców posiada między innymi w Rosji, Republice Białorusi, Ukrainie, Kazachstanie, Azerbejdżanie i krajach nadbałtyckich.

Główne działania ukierunkowane są na sprzedaż detaliczną i hurtową:
- Płyt laminowanych i surowych
- frontów meblowych
- blatów kuchennych
- sprzętu AGD do zabudowy, i nie tylko
- okuć meblowych
- obrzeży papierowych i PCV
- folii PVC
Klienci zawsze mogą korzystać z doświadczenia firmy WióR w zakresie wzornictwa, technologii oraz materiałów używanych do produkcji mebli. W naszym salonie sprzedaży nawet najbardziej wymagający klient znajdzie cos dla siebie, a w razie wątpliwości kompetentny personel udzieli fachowej porady.
Kalter Sp. z o.o.
Kalter to uznana na rynku firma budowlana, posiadająca bogate doświadczenie jako Generalny Wykonawca inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i użyteczności publicznej. Spółka funkcjonuje na rynku od 2004 roku. Do końca 2020 roku zrealizowaliśmy już 114 projektów budowlanych, w tym między innymi salony samochodowe, szkoły, stacje paliw, obiekty służby zdrowi oraz osiedla mieszkaniowe gdzie wybudowaliśmy i przekazaliśmy klientom ponad 10 000 mieszkań. Spółka realizuje dowolne projekty budowlane o złożonym stopniu trudności, przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów funkcjonowania. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, zapewniamy profesjonalną współpracę z Inwestorem oraz pewność, że powierzone nam zadania znajdują się w rękach fachowców. Za cel postawiliśmy sobie, aby współpraca z nami oraz realizowane przez nas inwestycje przynosiły wymierne korzyści naszym klientom.
Jak wiadomo, a może nie do wszystkich dotarła wiadomość, drużyna BAS Białystok trenuje w godzinach porannych w Calypso Fitness Club

Calypso Fitness Club to największa sieć klubów fitness i siłowni w Polsce! Nowoczesna siłownia i klub fitness w Galerii Jurowieckiej wyróżnia się doskonałą lokalizacją – można połączyć trening z codziennymi zakupami lub kawą z przyjaciółmi. Położenie na terenie centrum handlowego oznacza też łatwy dojazd komunikacją miejską, a dla zmotoryzowanych – możliwość skorzystania z parkingu podziemnego lub zewnętrznego. Klub znajduje się w samym centrum – w Śródmieściu, bezpośrednio przy jednej z najważniejszych ulic w Białymstoku. Tuż obok znajdują się także Skwery Tamary Sołoniewicz oraz rzeka Biała.” Nasza współpraca trwa już kilka lat, co dowodzi, że rzeczywiście i sprzęt i warunki do trenowania są znakomite!
„Zdanewicz Auto Serwis”

To firma zajmującą się naprawą automatycznych skrzyń biegów. Na polskim rynku istnieją od 10 lat. Doświadczenie zdobywali za granicą. Rozwiązywanie problemów związanych z automatycznymi skrzyniami biegów to ich pasja. Działając w oparciu o zgromadzone doświadczenie oraz najnowocześniejszy sprzęt i technologie potrafią szybko i trafnie zdiagnozować, a także naprawić każdy typ automatycznej skrzyni biegów bez względu na producenta. Przeprowadzają wymiany oleju metodą statyczną jak i dynamiczną. W ofercie HYDRATEST- jedyne urządzenie w Północno-Wschodniej Polsce! Posiadają bogaty magazyn części zarówno używanych jak i nowych. Zapraszamy na stronę internetową: www.zdanewicz.pl
Grupa Eltron to innowacyjna, dynamicznie rozwijającą się spółka, działająca w sektorze elektrycznym, teletechnicznym, elektroenergetycznym oraz automatyki. Naszą misją jest dystrybucja wiedzy z branży elektrycznej w oparciu o cel, jakim jest budowa stabilnej przyszłości na drodze postępu oraz zadowolenia ludzi.

Powstałe w 1986 r. przedsiębiorstwo zatrudnia obecnie sprzedawców, wyspecjalizowanych doradców handlowych, serwisantów, projektantów, inżynierów i elektromonterów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zadań inwestycyjnych oraz obsłudze klienta.

Świadczymy kompleksowe usługi, począwszy od sprzedaży produktów i urządzeń elektrycznych, po projektowanie, doradztwo i wykonawstwo elektryczne. Wszystkim działaniom spółki przyświeca jeden jasny cel – potrzeba zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki komplementarności świadczonych usług oraz etycznemu podejściu do biznesu, z sukcesem realizujemy projekty nie tylko w kraju, ale też za granicą, zwłaszcza w Norwegii i na Białorusi.

Partnerzy

Partnerzy medialni